LETNÍ SOUTĚŽ

Vezmi Kapra k MORI 932X294_limit

Buď stylový paštikář a vezmi Kapra k moři

 

Nechte protentokrát řízky doma a místo nich vyvezte na dovolenou našeho Kapra. Ptáte se proč, když nejsou Vánoce? Odpověď je jednoduchá – Kapří paštiku si můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Plechovka Kapří paštiky se vejde do krosny, kufru, batohu, kabelky i ledvinky. Svezte ji vlakem, letadlem, na kole i v kánoi. Nebo klidně v balónu. Zkrátka náš Kapr je odolný parťák na všech cestách za letním dobrodružstvím.

 

Farma Poříčí, která je rodištěm Kapří paštiky, pro vás připravila letní soutěž s názvem Vezmi Kapra k moři.

 

Jak se do ní můžete zapojit?

Vyfoťte Kapří paštiku během prázdnin na nějakém zajímavém místě a fotku zveřejněte na vašem instagramovém účtu pod hashtagem #vezmikaprakmori. Ukažte nám, kam letos o prázdninách s Kaprem vyrazíte. Namažte ho na krajíc chleba, nebo si ho dejte třeba na vidličku se zeleninou. To záleží na vašich chuťových pohárcích. Kreativitě a nápadům se meze nekladou. Avšak pozor, soutěžit můžete pouze do konce srpna a váš profil musí být veřejný a musíte být sledujícím účtu Kapří paštiky.

 

Vezměte Kapra nejvýš, nejdál nebo nejhlouběji, kam se v létě dostanete. Ať už to bude k moři, nebo rybníku, pod stan nebo na hory. Kapr se toho nebojí! Miluje mořský přiliv, romantické západy slunce a nezalekne se ani horské túry nebo cyklovýletu. Tak se taky nebojte a staňte se hrdým paštikářem! Vychutnejte si netradiční delikatesu a soutěžte o jednu z našich odměn.

Vezmi Kapra do lesa 1080x1080
Vezmi Kapra k vode 1080x1080 copy
UVezmi Kapra pod stan 1080x1080-UPRAVENE

A co můžete vyhrát?

Hlavní cenou je víkendový pobyt pro dva s luxusní večeří na Farmě Poříčí v srdci Vysočiny. Neméně lákavá je i jedna noc na Farmě spojená s degustací vynikajícího prosecca, nebo třeba piknikové balíčky plné delikates. A samozřejmě Kapří paštika, která je lahodná, jemná a bez kostí. Dodá vašemu tělu plno prospěšných látek a zdravou porci energie. Za svoji chuť získala britské ocenění Great Taste a za svůj obal také Red Dot Award.

 

A kde na Kapří paštiku narazíte?

Kapří paštika se dá kromě e-shopu koupit v mnoha prodejnách zdravé výživy, pekařství, bistrech, vinotékách, rybárnách po celé České republice. Všechna místa naleznete přehledně na webových stránkách Kapří paštiky zde.

 

Podrobné podmínky soutěže naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení